Drapaki dla kotów od CatBoard!Już jakiś czas temu otrzymaliśmy do testowania rzeczy dla kotów oraz kociar.
O błysKOTkach dla kociar pisałam tutaj.

Dla kociastych dostaliśmy piękny i estetycznie wykonany drapak!
CatBoard swojej ofercie ma naścienne drapaki dla kotów oraz tekturowe wkłady, które wykorzystać można do naściennego modelu lub postawić luzem, aby kot mógł drapać.

Jak wiecie, koty to miłośnicy tektur, dlatego żaden nie oprze się urokom takiego drapaka.
Tak tez było z moimi. Chloe do szaleństwa pokochała drapak i szczerze mówiąc nawet Harveimu nie pozwala go drapać, ale już nie raz widziałam jak po kryjomu do niego podchodził. :P
Stelaż do naściennego drapaka został wykonany z drewnianej sklejki. Jest trwały i nie ma opcji, aby szybko się zniszczył. Zabezpieczony został warstwą nietoksycznego, nieszkodliwego dla ludzi oraz kotów lakieru. Wymiary stelaży to 58,5x15 cm.

Taki drapak może być świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie dysponują dużą powierzchnią w mieszkaniu. Drapak naścienny od CatBoard sprawdzi się w tym świetnie! :)

Oczywiście taki drapak nie musi być przymocowany na stałe do ściany, bo jak wiecie, w sklepach dostępne są taśmy montażowe i takie również bardzo dobrze się sprawdzą i utrzymają drapak.
Powiem szczerze, że nasz początkowo był przyklejony do ściany grubą, dwustronna taśmą klejącą (dwie warstwy takiej taśmy) i później miałam ogromny problem z odklejeniem tego. Taśma tak mocno przywarła, że żadne ciągnięcie z jednej czy drugiej strony nie pomogło. W końcu oczywiście puściło po zastosowaniu narzędzi, ale walczyłam z tym dobrą godzinę, aby drapak dać w inne miejsce. ;)Drapak oprócz ściany może być przymocowany również do podłogi, co jak dla mnie jest świetne, bo dopasuje się wszędzie. :D

Drapak CatBoard polecamy wszystkim kociarzom!
Czym więcej drapaków tym lepiej. :), ,

KOMENTARZE

2 komentarze:

Dziękuję za każdy pozytywny komentarz. :-)
Komentarze ze stroną www, z adresem bloga zostaną usunięte.