Efa Olie od Scanvet.W dzisiejszym wpisie przedstawiamy wam naszą opinię na temat oleju EFA Olie od firmy Scanvet.

Produkt ten testowaliśmy ok. 2 miesiące, a testerami zostały oba koty.
Olej ten jest źródłem kwasów Omega-3 i 6, które są istotne dla prawidłowego funkcjonowania serca naszych pupili, poprawiają wygląd okrywy włosowej, ale także zapobiegają procesowi starzenia się.

Działanie oleju zauważyłam już po 2 tygodniach od stosowania. U Chloe zdecydowanie zmniejszył się łupież, który mimo najlepszej diety jaką jest BARF, niestety występował. Harviemu zdecydowanie bardziej zaczęła błyszczeć się sierść.

Wpływ na skórę i okrywę włosową:
Wspomaga funkcje skóry w stanach zapalnych; alergicznych oraz innych problemach dermatologicznych; dermatozach i stanach zapalnych skóry o różnej etiologii

Utrzymuje skórę i okrywę włosową w dobrej kondycji:
w stanach nadmiernego linienia, łupieżu, przetłuszczania skóry i okrywy włosowej, przy suchej skórze, matowej sierści i pogorszonej kondycji okrywy włosowej; poprawia jakość sierści; wzmacnia kondycję skóry osłabionej; u kotów poprzez redukcję wypadających włosów - ogranicza formowanie się kul włosowych w przewodzie pokarmowym.

Ponadto  ogranicza skutki stresu, korzystnie wpływa na układ nerwowy, wspomaga płodność.Olej u kotów stosuje się w dawce 10 kropli dziennie, nie dłużej niż przez 2 miesiące i tak też stosowaliśmy my. Preparat podawałam bezpośrednio do pyszczka lub do BARFa.

Ogólnie produkt spowodował, że u Chloe całkowicie zniknął łupież, a koniec grzbietu przestał się przetłuszczać, natomiast u Harveja sierść zaczęła pięknie błyszczeć i zdecydowanie mniej wypadać.

Z testów jesteśmy zadowoleni, polecamy! :)
, ,

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozytywny komentarz. :-)
Komentarze ze stroną www, z adresem bloga zostaną usunięte.