Super Benek Canadian Cat.Dziś przychodzimy do was z recenzją żwirku bentonitowego Super Benek Corn Cat, który otrzymaliśmy od firmy Super Benek.
Testowane przez nas podłoże ma zapach pudru dziecięcego. Występuje również w wariancie naturalnym oraz lawendowym.

Granulat ten jest bardzo drobniutki niczym piasek, przez co bardzo łatwo wynosi się poza kuwetę i jest go wszędzie pełno. Jednakże oprócz tego, żwirek ma wiele zalet. Ma wysoką chłonność, dzięki czemu idealnie pochłania koci mocz, ale również świetnie radzi sobie z zapachami! Granulki bardzo dobrze i szybko zbrylają się, tworząc mocną kulkę. Nie zauważyłam pyłu czy kurzu, co jest kolejnym plusem.Żwirek jest bardzo wydajny mimo roznoszenia się poza obszar kociej toalety. Moje koty uwielbiają tego typu żwirki. Zawsze chętniej w nich się załatwiają (porównywałam nawet przy żwirku bentonitowym, a np. roślinnym).

Żwirek bardzo polubiliśmy, ale po testowaniu żwirku tej samej firmy, ale CORNCat (recenzja żwirku kukurydzianego), pozostaniemy mu wierni, bo to on stał się naszym nr 1 wśród wszystkich żwirków. :)
Bentonit Canadian Cat oczywiście jak najbardziej polecamy, bo znajduje się w naszej czołówce najlepszych żwirków dla kotów. Warto wypróbować ten produkt! :)

,

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozytywny komentarz. :-)
Komentarze ze stroną www, z adresem bloga zostaną usunięte.